NOVUM

Rejestracja online

Z nami wyjdziesz na prostą

ZAREJESTRUJ SIĘ

O Novum

Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, realizujemy programy nauczania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kilkanaście lat obecności na rynku i doświadczenie sprawiły, że jesteśmy najbardziej ugruntowaną szkołą, która powodzeniem kształci słuchaczy na wielu kierunkach! Powstaliśmy z myślą o tych, którzy w przyjaznej atmosferze chcą zdobyć wykształcenie i szybko znaleźć pracę. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy liderem wśród wrocławskich szkół!

Oprócz wysokiego poziomu edukacji, którą zapewnia wykwalifikowana kadra pedagogiczna, stawiamy na partnerstwo i współpracę oraz świetną atmosferę!

Swoją ofertę edukacyjną kierujemy do osób, które chcą poszerzyć wiedzę i zdobyć wykształcenie. Absolwent szkoły może zdać egzamin maturalny uzyskując świadectwo dojrzałości. Posiadamy wielu zadowolonych absolwentów, którzy bardzo chętnie polecają nas swoim znajomych i rodzinie. Jesteśmy szkołą, która wykształciła i spełniła marzenia wielu pokoleń.

Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu kadry nauczycielskiej otaczamy słuchaczy bardzo dobrą opieką pedagogiczną. Nasi nauczyciele są praktykami, którzy potrafią wspaniale i z pasją przekazywać swoją wiedzę. Kadra pedagogiczna systematycznie uczestniczy we wszelkiego rodzaju szkoleniach, dzięki czemu podnosi swoje kompetencje i umiejętności. Każdy słuchacz może liczyć na wsparcie ze strony Pani Dyrektor, nauczycieli, jak również pracowników sekretariatu.

Dyrekcja Zespołu Szkół NOVUM

mgr Bronisława Piechocińska– Dyrektor

mgr Anna Piechocińska– Wicedyrektor

Nauka w Novum to inwestycja w swój rozwój!

mail szkoły

SEKRETARIAT SZKOŁY