NOVUM

Rejestracja online

Z nami wyjdziesz na prostą

ZAREJESTRUJ SIĘ

O Novum

Zaoczne liceum dla dorosłych „Novum” posiada uprawnienia szkoły publicznej, realizuje programy nauczania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kilkanaście lat obecności na rynku i doświadczenie sprawiły, że  liceum jest najbardziej ugruntowaną szkołą, która powodzeniem kształci słuchaczy na wielu kierunkach! Zaoczne liceum powstało z myślą o tych, którzy w przyjaznej atmosferze chcą zdobyć wykształcenie i szybko znaleźć pracę. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że  liceum dla dorosłych „Novum” jest  liderem wśród wrocławskich szkół!

Oprócz wysokiego poziomu edukacji, którą zapewnia wykwalifikowana kadra pedagogiczna, zaoczne liceum dla dorosłych „Novum”stawia na partnerstwo i współpracę oraz świetną atmosferę!

Swoją ofertę edukacyjną  liceum dla dorosłych „Novum” kieruje do osób, które chcą poszerzyć wiedzę i zdobyć wykształcenie. Absolwent szkoły może zdać egzamin maturalny uzyskując świadectwo dojrzałości. Zaoczne liceum dla dorosłych „Novum” posiada wielu zadowolonych absolwentów, którzy bardzo chętnie polecają zoczne liceum swoim znajomych i rodzinie. Jesteśmy szkołą, która wykształciła i spełniła marzenia wielu pokoleń.

Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu kadry nauczycielskiej otaczamy słuchaczy bardzo dobrą opieką pedagogiczną. Nasi nauczyciele są praktykami, którzy potrafią wspaniale i z pasją przekazywać swoją wiedzę. Kadra pedagogiczna systematycznie uczestniczy we wszelkiego rodzaju szkoleniach, dzięki czemu podnosi swoje kompetencje i umiejętności. Każdy słuchacz może liczyć na wsparcie ze strony Pani Dyrektor, nauczycieli, jak również pracowników sekretariatu.

Dyrekcja  Liceum dla dorosłych NOVUM

mgr Bronisława Piechocińska– Dyrektor

mgr Anna Piechocińska– Wicedyrektor

Nauka w Liceum dla doroslych Novum to inwestycja w swój rozwój!

Liceum dla dorosłych - Novum Wrocław

SEKRETARIAT SZKOŁY

Sekretariat liceum dla dorosłych "Novum"
ul. Prosta 16 53-509 Wrocław